Telefon : 0538 542 84 00 | Email : info@gencsu.comEdremit Kanal Açma


Edremit Körfezinde Binalarda ya da şehrin alt yapı sistemlerinde bulunan kanalizasyonlarda tıkanıklıklar meydana gelebiliyor.

Ürün Kodu :

Ürün Fiyatı :Bu tıkanıklıklar genelde, Tuvalet kağıtları, Atılan bezler, yağlar, çatılardan yağmurla gelen toz, hayvan pislikleri, yapraklar gibi birçok madde sıkışarak zamanla kanalizasyonu tıkar.
 
Evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve mutfağınız da kötü kokular yayar. Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır.
 
Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla taşlaşabilir ve bunun yanında sulardaki kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.
 
Kanal tıkanması durumunda Kameralı Robot cihazımızla tıkanan alanı buluyor ve temizliyoruz. Kazma işlemi olmadan, tadilat olmadan çok uygun fiyatlara kanal açma Bursa ve ilçelerinde itina ile yapılır.
 
Kanal tıkanıklığı giderilmezse, pis su geri basar ve bu sağlınız için tehdit oluşturur. Kanalların içinde bulunan pis sularda ki mikroplar ortamınıza yayılır. Bir an önce kanal temizlenmelidir.
 
Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir. Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir.
 
Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır.
 
Tüm bunlar size zahmet vermeden ve çok uygun fiyatlara yapılır. Fiyat teklifi almak için bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.


ÜRÜN RESİMLERİ